• home_cafe
  • home_cafe
  • home_cafe
  • home_cafe
  • home_cafe
  • home_cafe

Kavárna EL Caffé Cheb


Náš příběh…

Vítejte u nás v EL Caffé,
jsme kavárna v srdci Chebu s výhledem na historické náměstí a také samotný Špalíček, který je jedním ze symbolů našeho města. Otevřeno máme od srpna roku 2016, kdy jsme posbírali tradiční recepty našich babiček a doplnili je o oblíbené současné dezerty.
Všechny dorty a koláče si pečeme sami, s láskou a poctivostí. Vychutnat si k tomu můžete také lahodnou italskou kávu značky Lucaffé. V naší nabídce naleznete i domácí limonády, zmrzlinové poháry, sladké či slané palačinky a jiné dobroty.
Pro alergiky nabízíme varianty s rostlinným mlékem, oblíbenou bezlepkovou horkou čokoládu, umíme i bezlepkové dezerty a po domluvě také veganské.
Pokud počasí dovolí, můžete si vše vychutnat na naší terase.
Jsme tu pro vás i pokud hledáte menší prostor pro vaše třídní srazy či oslavy narozenin, besedy apod. Kapacita naší kavárny je cca 40míst.
Vaši mazlíčci jsou u nás vítáni stejně tak kočárek, pokud kapacita v daném okamžiku umožňuje.
Věříme, že čas strávený u nás v kavárně si do sytosti vychutnáte a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Tým EL CafféKÁVA LUCAFFÉKáva Lucaffé Classico má mnoho fanoušků a skvělé ohlasy po celém světě. Její tradice započala v roce 1996, kdy Gian Luca Venturelli otevřel svou první pražírnu kávy na břehu Lago di Garda v severní Itálii. Dodnes osobně ochutnává všechny vzorky kávových zrn a pravidelně navštěvuje plantáže producentů, od kterých kávová zrna nakupuje. Zrna jsou velmi pomalu pražená, díky čemu káva získává svou příjemnou a jemnou chuť.

Otevírací doba se může o svátcích a dle počasí drobně lišit, někdy jsme tu pro vás i déle.
Pro aktuální informace nás sledujte na sociálních sítích Facebook a Instagram.


El Caffé Cheb

Navštivte naši kavárnu v samotném srdci historického centra města Cheb na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad.

Adresa


El Caffé Cheb

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 18,

350 02 Cheb,

Česká republika